Galvenā izvēlne

Subscribe to RSS - Programmēšana

Programmēšana

Lekcija "Atvērtā pirmkoda tīmekļa tehnoloģijas un projekti"

Pievienoja Pecisk Pr, 11/09/2015 - 13:56

Šo ceturdien, 12. novembrī, turpinām lekciju ciklu ar otro lekciju par AP tīmekļa tehnoloģijām un projektiem. Laiks ir mainīts ērtākam apmeklējumam studentiem, tāpēc sāksim 14:30.

Runāsim par Python, PHP, Ruby un to attiecīgajām rāmju sistēmām Ruby on Rails, Django, Symphony, CakePHP, utt. Praktiskajā daļā parunāsim par to kā savākt informāciju par AP programmatūru vērtīga kļūdas ziņojuma nosūtīšanai.

Kategorija: 

Latvijas Atvērtā Koda asociācija rīko darbnīcu/domu vētru saistībā ar Python pasniegšanu vidusskolās kā ievadu programmēšanā šonedēļ trešdien, 14. augustā plkst. 18:00 Latvijas Universitātes Linux Centrā.
Tiks apskatītas šādas tēmas:
* materiālu publicēšanas iespējas (infrastruktūra);
* rekomendējamā vide (bibliotēkas, interpretētājs, etc);
* materiālu avoti (pielāgot citas brīvi pieejamās/izplatamās python grāmatas, wikipedia skripti, rakstīt pašiem);
* ja ir laiks, ieskicēt jau kādu nodaļu saturu.

Gaidīti jebkuri interesenti!

Kategorija: 

Šonedēļ ceturdien (pirms LAKA kopsapulces), 7. jūnijā plkst 16:00 turpināsim runāt par programmēšanu GNOME darbvirsmā - apskatīsim kā izmantot Glade un Anjuta lietotnes, kā arī apskatīsim kā veidot vienkāršus zīmējumus izmantojot Cairo atbalstu.

Kategorija: 

Veidojam Latvijas Python kopienu

Pievienoja Pecisk Pk, 05/18/2012 - 14:45

Mūsu vecs paziņa no atvērtā pirmkoda un Python/Django laikiem Edgars Jēkabsons beidzot ir saņēmies organizēt Latvijas Python kopienu. Šobrīd ir iespējams pieteikties šīs kopienas pasākumiem izmantojot meetup.com sistēmu - http://www.meetup.com/python-lv/. Novēlēsim veiksmi, un noteikti informēsim arī šeit par kopienas plānotajiem pasākumiem un jaunumiem.

Kategorija: 

Šo ceturtdien, 17. maijā plkst 16:00 Latvijas Universitātes Linux Centrā notiks turpinājums semināram GNOME darbvirsmas programmēšanā. Apskatīsim sīkāk Gtk+ signālu apstrādi un logdaļu īpašību mainīšanu, kā arī kā izveidot pirmo puslīdz nopietno lietotni. Gaidīsim jūs!

Kategorija: 

Lapas