Galvenā izvēlne

Subscribe to RSS - Gnome

Gnome

GNOME 3.6 sagaidīšanas tusiņš

Pievienoja Pecisk Tr, 09/26/2012 - 22:52

Gaidīsim visus jaunā GNOME laidiena sagaidīšanas tusiņā K-Suns, Elizabetes ielā 81, plkst. 19:00. Pasākums neformāls, bet sarunāties un sazināties vēlme obligāta. Google Plus notikums šeit.

Tēma: 
Kategorija: 

GIMP tulkojumu talkas diena

Pievienoja RūdolfsM Ot, 05/08/2012 - 00:51

Pirms piecām dienām iznāca ilgi gaidītais GIMP 2.8, bet tā latviskais tulkojums vēl ir nepilnīgs. Tāpēc šo ceturtdien 10. maijā sākot no 17:00 Linux Centra telpās esat aicināti veltīt pāris stundas sava laika palīdzēt aktualizēt GIMP tulkojumus. Piedalīties varēs šādos veidos:

  • Tulkojot vēl neiztulkotos tekstus
  • Caurskatot esošos tulkojumus un ziņojot par kļūdām
  • Palīdzot veidojot un precizējot attēlu apstrādes terminoloģiju

Visi interesenti laipni gaidīti ceturtdien.

Tēma: 
Kategorija: 

Labs joks par interfeisu

Pievienoja leot Sv, 04/01/2012 - 22:59

Vārdene: Ar svaigu skatienu nākotnē. Šis joks ir pamācošs ne tikai par valodas apziņu. Var konstatēt arī, cik draudzīga un pieejama lietotājam ir kļuvusi Linux lokalizēšana, ja žargonizētu versiju var uztaisīt kā joku dienas laikā.

Tēma: 
Kategorija: 

GNOME Shell paplašinājumu serviss palaists

Pievienoja Pecisk Pk, 12/02/2011 - 00:07

Tā kā GNOME Shell, lai arī piedāvā konkrētu saskarnes vīziju (kas protams izraisa kaismīgas diskusijas par šī soļa pareizumu vai nepareizumu), joprojām ir plaši maināms kā jebkura atvērtā pirmkoda programmatūra un tā kā paplašinājumi tiek rakstīti izmantojot JavaScript un GObject Introspection (t.i. to ir salīdzinoši ērti izdarīt, ja mākat kodēt JS), tad to ir sarakstīts jau pietiekami daudz, lai vajadzētu nodrošināt centralizētu un viegli pārlūkojamu resursu, no kuras lejupielādēt tos.

Tēma: 
Kategorija: 

GTK+ tīmekļa pārlūkā izmantojot HTML5 iespējas

Pievienoja Pecisk Ot, 11/15/2011 - 23:32

Jau vairāk kā mēnesi ir iznākusi jaunā GNOME 3.2 versija kopā ar attiecīgo GTK+3 versiju. Kā zinām, GTK+ ir rīkkopa, kas atbild par GNOME, XFCE, kā arī daudzu lietotņu grafisko saskarņu attēlojumu. Jaunajā trešajā versijā ir daudz patīkamu pārsteigumu, kas nav līdz galam vēl pilnveidotas, un par vienu no tām vēlos iepazīstināt nedaudz vairāk.

Tēma: 
Kategorija: 

Lapas