Galvenā izvēlne

Subscribe to RSS - Alternatīvas

Alternatīvas

Neliels darbvirsmas operētājsistēmu vēstures apskats

Pievienoja leot Tr, 03/13/2013 - 09:39
Kategorija: 

Adobe atver savu pirmo fontu saimi

Pievienoja leot Pr, 08/06/2012 - 14:05

2. augustā Adobe izziņoja savas pirmās fontu saimes izlaišanu ar atvērtu licenci SIL Open Font License 1.1. Fontu sauc "Source Sans Pro", tas ir pieejams 6 svaros, visās Rietumu un Austrumu Eiropas u.c. valodās.
Saites:
Fonta paraugu lapa

Kategorija: 

Programmu alternatīvas Linux vidē

Pievienoja orvils Tr, 11/12/2008 - 19:10
Šodienas [url=http://lata.org.lv/?page_id=52]LATA konferencē[/url] kāds jautāja par MS Project alternatīvām Linux vidē. Šīs un citu alternatīvu meklēšanai un veiksmīgai atrašanai gribu padalīties ar pāris saitēm: •[b][url=http://www.osalt.com/]www.osalt.com[/url][/b] •[b][url=http://www.linuxalt.com/]www.linuxalt.com[/url][/b] Abos šajos resursos ir informācija par populāru programmu alternatīvām Linux vidē.
Kategorija: 

Nedaudz par Xen uz NetBSD

Pievienoja leot Pk, 04/18/2008 - 13:41
Maikla Dekstera [url=http://multiplicity.bsd.lv/]lapā[/url] izvietota instrukcija par Xen instalēšanu NetBSD operētājsistēmā: [url=http://multiplicity.bsd.lv/netbsd-xen.xhtml]http://multiplicity.bsd.lv/netbsd-xen.xhtml[/url]. Tā domāta cilvēkiem, kas vēl nav lietojuši šo operētājsistēmu. Mēs Linux Centrā pievēršam lielu uzmanību [url=http://xen.org/]Xen virtualizācijas[/url] tehnoloģijai. Piedāvājam arī palīdzību šīs tehnoloģijas ieviešanā. Tomēr mēs pamatā virtualizējam Linux-u. Minētā instrukcija ļauj lietot Xen arī BSD veida sistēmā.
Kategorija: 

Steam on Linux with Wine

Pievienoja Viesis Ce, 11/22/2007 - 11:17
About Stream Steam is a digital distribution, digital rights management, multiplayer and communications platform developed by Valve Corporation. It is used to digitally distribute and manage games ranging from first-person shooters and RPGs to racing games and cross-genre independent titles. Among its clients are Take-Two Interactive, Eidos Interactive, Introversion Software, Strategy First, PopCap Games, Capcom, id Software, and most recently THQ. There is over 200 PC games available on Steam, and there are approximately 13 million active users. Wine configuration
Kategorija: 

Lapas