Galvenā izvēlne

Subscribe to RSS - Eiropas Savienība

Eiropas Savienība

Igaunijas pašvaldību e-vēlēšanu novērojumi

Pievienoja leot Ot, 10/22/2013 - 13:07

Dažiem LATA biedriem bija iespēja piedalīties dažu Igaunijas i-vēlēšanu norises posmu novērošanā. Lūk, Valda Vītoliņa novērojumu apraksts viņa blogā:
Igaunijas pašvaldību e-vēlēšanu novērojumi

Kategorija: 

Vācijas atvērtā pirmkoda pakalpojumu sniedzēju un lietotāju konfederācija "Open Source Business Alliance" (OSBA) un tās Francijas līdziniece "Conseil National du Logiciel Libre" (CNLL) vienojušās par plašu sadarbību. Abas organizācijas liks kopā spēkus informācijas apmaiņai un sadarbībai ar citām atvērtā pirmkoda (AP) organizācijām, atvieglos AP uzņēmumiem piekļuvi kaimiņu tirgiem un izstrādās vienotas IT politikas prasības plašākai APP lietošanai publiskajā sektorā.
Vairāk informācijas:

Kategorija: 

ScienceSoft - atvērta programmatūra atvērtai zinātnei

Pievienoja leot Ce, 04/05/2012 - 10:25

CERN (kas aktīvi lieto atvērtā pirmkoda programmatūru un uztaisīja Lielo hadronu pretkūļu paātrinātāju) nodaļa ir uzsākusi iniciatīvu izveidot portālu, kas palīdzētu zinātniekiem ērti atrast viņu vajadzībām piemērotu atvērtā pirmkoda programmatūru. Portālā būs arī citas funkcijas, piemēram, programmatūras vērtēšanas un reitingu sistēma.
Portāla adrese - sciencesoft.org

Kategorija: 

Spānijas Ekstremadūra migrēs 40000 datorus uz Linux

Pievienoja leot Tr, 02/01/2012 - 19:12

Ekstremadūras CIO (Chief Information Officer) apstiprināja, ka šī Spānijas autonomā reģiona administrācija visos galda datoros pāries uz Debian Linux.
Vairāk: Spain’s Extremadura Moves 40,000 PCs to Linux

Kategorija: 

LiMux projekts apsteidz plānu

Pievienoja leot Ot, 12/20/2011 - 18:48

Minhenes pašvaldības LiMux projekta ietvaros 9000 datori ir pārcelti uz pašu veidotu Linux distributīvu LiMux, atlikušie 3000 datori tiks pārcelti nākamgad. Gandrīz visos datoros ir notikusi pāreja uz OpenOffice brīvo biroja programmu paketi.
Vairāk informācijas: angliski, vāciski

Kategorija: 

Lapas