Galvenā izvēlne

Subscribe to RSS - Firefox

Firefox

Šī gada patērētāju elektronikas šovā (CES 2014) Mozilla paziņojusi par aktivitātēm Firefox OS izvietošanā televizoros, planšetēs un galda datoros. Firefox OS ir minimāla Linux operētājsistēma, kas ielādējas līdz Firefox pārlūkam un visu saturu un saskarni nodrošina šajā pārlūkā. Telefoni ar Firefox OS jau ir parādījušies 2013. gadā. Tagad zināms, ka šinī gadā Panasonic lietos Firefox OS nākamās paaudzes viedajos televizoros. Tāpat zināms vairāk par Firefox OS pielietojumiem parējās minētajās ierīcēs.
Saite: Mozilla Bringing Firefox OS to TVs, Tablets, Desktops

Tēma: 
Kategorija: 

Java 7 ievainojamība

Pievienoja leot Ce, 08/30/2012 - 09:49

Ja apmeklējat ne tikai uzticamas Tīmekļa vietnes un pārlūkā lietojat Java 7 spraudni, silti ieteicams to atslēgt, jo visas Java 7 versijas satur kritisku ievainojamību, kas ļauj apiet spraudņa drošības ietvaru, "tikt ārā no smilšu kastes (sandbox)" un inficēt datoru. Šo iespēju jau lieto Internetā. Labojums vēl nav pieejams, un drošākais pretlīdzeklis ir aizliegt Java spraudni. Otra iespēja ir lietot Firefox ar No-script spraudni, kas aizliedz Java uz visām lapām, izņemot Jūsu norādītās.
Sīkāk:
- Java 0Day: Turn off Java applets now
- Kā Firefox atslēgt Java

Tēma: 
Kategorija: 

Izlaists Firefox 4.0

Pievienoja leot Tr, 03/23/2011 - 07:47
22. martā Mozilla fonds ir izlaidis Latvijā populārākam pārlūkam Firefox jaunu versiju - 4.0. Ir uzlabota lietojamība, funkcionalitāte, ātrdarbība un drošība. Saites: - [url=http://www.mozilla.com/en-US/firefox/features/]Jaunināko iespēju saraksts[/url] - [url=http://www.mozilla.com/en-US/firefox/4.0/releasenotes/]Laidiena piezīmes[/url] - [url=http://www.mozilla.com/lv/firefox/]Lejupielādēt[/url] (latviskotā versija)
Tēma: 
Kategorija: 

Firefox latviskošanas jaunumi

Pievienoja orvils Pk, 11/14/2008 - 09:23
Kopš vakardienas ir pieejama Firefox 3.0.4. versija, kurai kā viena no oficiāli pieejamajām valodām ir arī latviešu valoda. Līdz ar to, tagad visiem lietotājiem, kas no mozilla.com [url=http://www.mozilla.com/en-US/]lejupielādē Firefox[/url] jaunāko versiju tiek piedāvāta šī pārlūka versija latviešu valodā. Atjaunināta ir arī Firefox latviešu valodas pareizrakstības pārbaudes vārdnīca. Ja Firefox šo atjauninājumu jums neatrod automātiski, jaunāko pareizrakstības pārbaudes rīka versiju [url=https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/3786]var iegūt šeit[/url].
Tēma: 
Kategorija: 

Firefox latviskojumu testēšana

Pievienoja orvils Ce, 10/09/2008 - 13:12
Firefox 3.0 latviskošanas process ieiet finiša taisnē. Testēšanai ir pieejama pirmā [url=http://wtf.lv/firefox-3.0.4pre.lv.langpack.xpi]latviešu valodas paka[/url]. Vēlreiz atgādinu, ka šī NAV pabeigta latviskojumu paka un tajā droši vien vēl ir kļūdas, kuras būtu jāizķer, tāpēc to nevajadzētu instalēt gala lietotājiem, bet izmantot vienīgi testēšanas nolūkos. Par kļūdām ziņojiet izmantojot [url=https://bugs.launchpad.net/localization-lv/]Launchpad.net sistēmu[/url].
Tēma: 
Kategorija: 

Lapas