Galvenā izvēlne

Subscribe to RSS - Microsoft

Microsoft

Monopols nesnauž

Pievienoja leot Ot, 04/05/2011 - 16:30
Šis portāls ir par atvērtajām tehnoloģijām. Bet laiku pa laikam īsākā periodā sakrīt vairāki agresīvi kādas kompānijas gājieni, kas sāk izskatīties pēc tendences, un ar tiem jāpadalās. Pēdējos gados no Microsoft puses dzirdam par pretimnākšanu un sadarbību ar atvērtā pirmkoda kopienām un risinājumiem. Vārdos. Pēdējo mēnešu laikā bieži nācās pārliecināties, ka darbos ir savādāk. Tālāk ir daži mūsu novērojumi...
Tēma: 
Kategorija: 

Windows XP režīms Ubuntu Linux-ā

Pievienoja leot Pk, 10/23/2009 - 11:20
[url=http://www.tomshardware.com/]Toms Hardware[/url] raksta par to, kā uz Ubuntu Linux izveidot analogu Windows 7 dārgākajās versijās iekļautajam XP savietojamības režīmam (XP Mode). Risinājums ir tik pat vienkāršs, kā Windows 7 gadījumā - palaist virtuālo mašīnu ar ieinstalētu Windows XP. Rakstā ir paskaidrots, kā Ubuntu pievienot VirtualBox virtualizācijas programmu, noskaņot to ērtam darbam (koplietotā mape, USB koplietošana, multivides iespējas, utt.) un komplektā ar bāzes Ubuntu pielāgošanu panākt darba vides izskatu ļoti līdzīgu Windows 7 videi.
Tēma: 
Kategorija: 

LU notiks seminārs "Microsoft un PHP: šodiena, rītdiena"

Pievienoja leot Pr, 09/14/2009 - 18:35
Microsoft Latvia sarbībā ar Latvijas Universitātes Datorikas fakultāti organizē atklātu semināru ar nosaukumu "Microsoft un PHP: šodiena, rītdiena". Seminārs notiks 17. septembrī plkst. 16:30 LU Datorikas fakultātē, Raiņa bulvārī 19, 13. auditorijā. Papildus informācija no Microsoft uzaicinājuma: - Seminārs ir kā atvērta tipa vieslekcija, uz kuru gaidīti gan akadēmiķi, gan studenti, gan citi interesenti, tāpēc nekavējieties pārsūtīt šo arī citiem kolēģiem un studentiem. - Seminārs notiks angļu valodā. - Vietu skaits ierobežots atbilstoši auditorijas izmēram.
Tēma: 
Kategorija: 

Microsoft metodes - MS Office 2007 ODF atbalsts

Pievienoja leot Tr, 05/20/2009 - 10:01
Mēs - Linux Centra cilvēki un atbalstītāji - allaž esam centušies publiski neaprunāt programmatūras brīvības pretiniekus, lai gan būtu par ko, un lai arī viņi, cīnoties pretī, daudz neizvēlas metodes.
Tēma: 
Kategorija: 

ODF atbalsta spraudnis priekš Microsoft Office

Pievienoja orvils Tr, 11/12/2008 - 19:18
ODF formāta dokumenti pamazām sāk parādīties apritē, ja lietojat Microsoft Office programmatūras paketi un vēlaties atvērt, kā arī saglabāt šī formāta dokumentus jums noderēs šis SUN izstrādātais [url=http://www.sun.com/software/star/odf_plugin/][b]ODF spraudns[/b][/url].
Tēma: 
Kategorija: 

Lapas