Galvenā izvēlne

Subscribe to RSS - "Par un ap"

"Par un ap"

Ubuntu Linux 12.10 - ugunīgais putns rudenī

Pievienoja Pecisk Pk, 10/26/2012 - 16:38

Kārtējo reizi ir klāt rudenīgais oktobris — un līdz ar to kā ugunīgs putns klāt ir arī Ubuntu Linux kārtējais laidiens, versija 12.10. Kā jau nākamais pēc ilgtermiņa atbalsta laidiena, tas nāk ne tikai ar atvērtā pirmkoda programmatūras uzlabojumiem, bet arī ar jaunām idejām.

Tēma: 
Kategorija: 

Monopols nesnauž

Pievienoja leot Ot, 04/05/2011 - 16:30
Šis portāls ir par atvērtajām tehnoloģijām. Bet laiku pa laikam īsākā periodā sakrīt vairāki agresīvi kādas kompānijas gājieni, kas sāk izskatīties pēc tendences, un ar tiem jāpadalās. Pēdējos gados no Microsoft puses dzirdam par pretimnākšanu un sadarbību ar atvērtā pirmkoda kopienām un risinājumiem. Vārdos. Pēdējo mēnešu laikā bieži nācās pārliecināties, ka darbos ir savādāk. Tālāk ir daži mūsu novērojumi...
Tēma: 
Kategorija: 

Minhenes administrācija pāgājusi uz OpenDocument formātu

Pievienoja leot Tr, 01/06/2010 - 16:03
Minhenes pāreju uz atvērtiem standartiem un atvērto pirmkodu realizē [url=http://www.muenchen.de/Rathaus/dir/limux/english/147197/index.html]LiMux[/url] projekta ietvaros. Projekta vadītājs Florians Šiezels ziņo, ka noslēgts viens no projekta posmiem - [url=http://en.wikipedia.org/wiki/OpenDocument]OpenDocument Format[/url] (ODF) ir kļuvis par galveno dokumentu apmaiņas standartu. [url=http://en.wikipedia.org/wiki/Portable_Document_Format]PDF[/url] formātu lieto nerediģējamiem dokumentiem.
Kategorija: 

Vai kādam ir interese par projektu slackers.lv?

Pievienoja swami Pr, 07/20/2009 - 13:36
Vai kādam ir interese uzņemties atbildību par projektu [url=http://www.slackers.lv/]www.slackers.lv[/url]? Pats uz Slackware Linux kādu laiku jau nestrādāju un redzu, ka forumā jau kādu laiku arī nekas nenotiek, tāpēc vairs neredzu iemeslu tērtēt naudu domena apmaksāšanai (hostings ir bez maksas). Ja kādam ir interese, rakstiet, izmantojot [url=http://www.open-news.lv/par]kontakformu[/url].
Tēma: 
Kategorija: 

Izlaists Full Circle Magazine 24. numurs

Pievienoja lslackware Tr, 05/13/2009 - 08:04
Izlaists jau 24. numurs populārajam žurnālam. Zemāk arī norādes uz krievu valodā tulkotajiem žurnāliem. [align=center][img]http://fullcirclemagazine.org/wp-content/uploads/2009/04/fcm24-cover-300x211.jpg[/img][/align] [url=http://fullcirclemagazine.org/issue-24/]Lejupielādēt[/url]. [url=http://ubuntu.ru/fullcircle]Apskatīt un lejupielādēt žurnālus krievu valodā[/url].
Tēma: 
Kategorija: 

Lapas