Galvenā izvēlne

nebootojas

Pievienoja emizz Pk, 02/17/2012 - 01:53

Ubuntu 11.10
Sakas visas problemas, kad skatoties multfilmu dators izsledzas.
Sledzot ieksa boot apstajas pie: *Stopping Userspace Bootsplash

Esmu jau izmeginajis vismaz kadus 10 variantus no ieteiktajiem visados forumus, sapratu, ka laikam man nekas neizdosies, tad nu lieku diskdzini Ubuntu instalacijas disku..bet se tev, instalacija beidzas ta ari nesakoties..
Violets fons un taisnsturis=aplis ar cilvecinu vidu, tas pazud un melns ekrans, talak nenotiek nekas, disks vel kadu laiku pa dzini nemas, bet ta ari nekas nenotiek..

CD nav vainigs, meginaju ari 11.04 ar svaigu disku, tas pats..
Tagad esmu ar LiveCD uz cita datora ar vienu no siem diskiem..

Visus cietos pec kartas esmu nemis nost, nav izmainu, piespraudu WIN XP cietni, viss notiek ka nakas, vienigi ta vel neesmu ticis pie admin tiesibam, tapec pie driveriem netieku..

Win lietot nevelos, bet instalacija nesakas, esosa nebootojas, USB ari nebootojas(taisiju pec parauga ubuntu.com), lai gan esmu WIN uz si dzelza licis caur USB..

Vieniga sapratiga doma, ka videokarte ir slima..(GF8400gs).. tik nav cita ko piespraust..

Varbut kadi padomi, ko pameginat?

by emizz on Pk, 02/17/2012 - 02:17

Redz, ka, nedelu pa vakariem pacakarejos un beidzot pec purge nvdia esmu ticis ieksa..cerams, ka ta ari tas paliks
Palidzeja: http://askubuntu.com/questions/68220/system-wont-boot-with-nvidia-driver...
Divaini, jo i bija jau tresa reize, kad pec sis instrukcijas meginaju..

by emizz on Pk, 02/17/2012 - 02:48

Pēc restarta vnk pakarās uz violetā ekrāna..

Interesanti, vai esmu soli uz priekšu vai atpakaļ? :d

Nobeigs mani tā nvidia..un 11.10 arī..

by wizulis on Pk, 02/17/2012 - 09:28

hmm .. vai nospiežot ctrl+alt+f2 izdodas nonākt pie termināļa? Vēl var pamēģināt iebūtoties caur single user mode (tikai terminālis, vajadzētu strādāt.. eku kā to izdarīt http://blog.troyastle.com/2010/06/boot-to-single-user-mode-in-ubuntu-100... ). Caur turieni varēsi veikt izmaiņas sistēmai.

Hmm, purge nvida noinstalēja tavu videokartes draiveri. Visticamāk tu viņu ieinstalēji pa jaunu un, protams, problēma atkārtojas. Ja iespējams, pamēģini uzinstalēt vecāku versiju draiverim. Var pamēģināt noveau draiveri, kas ir opensource draiveris priekš nvidia kartēm. (Man liekas, ka ubuntu lieto defaultā aizvērtā koda draiveri, bet varu kļūdīties).

by emizz on Pk, 02/17/2012 - 10:15

Pie termināļa visu laiku tiku, caur to arī izmaiņas veicu..jo grafiskā vide, kā jau minēju nestrādāja..
Pa nakti atstāju ieslēgtu, bet šorīt bij melns ekrāns un nereaģēja ne uz ko, tad nu nācās restartēt, tagad pat netiek līdz terminālim, pie violetā loga arī paliek..puse ekrāna sašvīkāts un starp švīkām var saskatīt Ubuntu Logo..

Man vienīgais loģiskais secinājums, ka nosvilis ir kas pašai videokartei, neredzu citu skaidrojumu, jo nelādējas taču CD tālāk par violeto fonu, tas varētu nozīmēt, ka tie driveri, kas ir instalācijas diskā nespēj ar videokarti sastrādāties..

by wizulis on Pk, 02/17/2012 - 13:16

Bet ja ar windows viss strādāja, vai tiešām varētu būt vaina videokartē?

Ja nav slinkums, vari pamēģināt ieboototies teiksim gentoo instalācijas diskā (nav draiveri grafiskie un pieejama chroot programma). Un, ja šajā diskā videokarte strādā, veikt chroot darbību un tad veikt nvidia purge, cik noprotu, tas pirmajā reizē izlaboja problēmu uz brīdi.

by emizz on Pk, 02/17/2012 - 18:21

Vaina noteikti ir videokartē...
Piespraudu Win XP disku, tiku admin kontā uzliku jaunākos driverus, tagad tāda pati situācija ar Win XP, līdz ķeburiem ielādējas un tālāk nekas nenotiek, tātad jāmeklē jauna Video.. neko darīt..

by kyaha on Se, 02/18/2012 - 13:44

8400 GS ir viens no modeļiem, kas var potenciāli saturēt defektīvu grafisko čipu (kodi G84 un G86, bet varbūt ne visi), kuriem nepareizi izvēlētu materiālu dēļ pastāv risks dažādos veidos neatgriezeniski salūzt (tiešā nozīmē). Iesaku meklēt kādu Fermi arhitektūras video karti, piemēram, GT520 (tikai skaties, lai ir vismaz 64 bitu atmiņas kopne), kas būs apmēram tajā pašā segmentā, kur vecā 8400 GS, vai GTX550 Ti, kas jau ir puslīdz nopietna video karte.