Galvenā izvēlne

Grizbi latviskošana.

Pievienoja mimino Sv, 10/10/2010 - 06:39
Iepatikās finanšu programmiņa Grizbi. Tā kā neesmu ar angļu valodu lielos draugos, apnika iemēģinot programmu vienmēr meklēt tulkojumu. Novilku programmas pirmkodu un iztulkoju po failu ar PoEdit programmu. Kā man dabūt tulkojumu Grizbi programmā? It kā Linuxsā vienkāršāk nokompilēt programmu no pirmkoda (pamatā lietoju Mac OS), tāpēc caur VitualBox uzliku Ubuntu 10.04.

by aigarius on Sv, 10/10/2010 - 08:00
Pirmkārt, apsveicu ar jaunas programmas iztulkošanu. Man ir liels prieks par tādiem cilvēkiem, kā tu, kas vienkārši ņem un dara :) Visvienkāršākais ceļš priekš tevis būtu paņemt to iztulkoto po failu un aizsūtīt šīs programmas autoriem, lai viņi iekļauj tulkojumu jaunajā programmas versijā. Visticamāk būs pietiekoši to aizsūtīt uz devel@listes.grisbi.org. Lai tu pats varētu lietot tulkojumu, kompilēt programmu nevajag - pietiek paņemt .po failu, atvert viņu poedit, uztaisīt .mo failu un novietot to tajā pašā vietā kur atrodas citu valodu tulkojumi šai programmai. Ja kaut kas neizdodas: pastāsti ko mēģināji izdarīt, ko gribēji dabūt un ko dabūji - mēģināsim palīdzēt.

by mimino on Pr, 10/11/2010 - 20:06
Esmu mazliet šokēts! Iztulkoto po failu atvēru ar teksta redaktoru, kaut kas nav kārtībā ar kodējumu 8O Un tādu aizsūtīju izstrādātājiem!!! Varbūt es velti uztraucos, vaina teksta redaktorā? Teksta redaktorā uzlikts UTF-8...

by Tranzistors on Pr, 10/11/2010 - 20:26
Varbūt ieliec pašu po failu?

by mimino on Pr, 10/11/2010 - 20:40
Nebūs gan tik vienkārši, programmā tulkojumam jābū mo failā.

by mimino on Ce, 10/14/2010 - 21:16
Aizsūtīju iztulkoto failu V. Vītoliņam uz odo.lv. Vēl jau jāpieslīpē un kļūdas jāpielabo. Ceru, ka kopīgiem spēkiem novedīsim to lietu līdz galam :)

by mimino on Pr, 11/01/2010 - 11:24
"Lai tu pats varētu lietot tulkojumu, kompilēt programmu nevajag - pietiek paņemt .po failu, atvert viņu poedit, uztaisīt .mo failu un novietot to tajā pašā vietā kur atrodas citu valodu tulkojumi šai programmai." Nebija tik vienkārši, Bet pateicoties Valda Vītoliņa zināšanām no odo.lv izdevās visu novest līdz galam. Ja kādam interesē viss ceļš līdz gatavai programmai, varat augšminētajā forumā izlasīt mūsu saraksti. Starp citu, tādu pašu rezultātu dabūju arī uz Mac OS. Tulkotais fails jau jābūt pie izstrādātājiem, tā ka nākošajā pr. pirmkoda versijā vajadzētu būt iekšā arī lv failam. Ja kādam interesē notestēt jau tagad tulkoto versiju, varu aizsūtīt .po failu

by lslackware on Tr, 11/03/2010 - 18:16
Varbūt var ielikt tulkojumu kaut kur tepat, forumā? Domājams jau ka tas nebūs vienīgais tulkojums ;)